محمد حبیبی به‌عنوان سرپرست روابط عمومی چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت تعیین شد.
 ستاد خبری چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت اعلام کرد که دکتر حبیب‌الله صادقی - دبیرکل این  جشنواره - در حکمی محمد حبیبی را با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست روابط عمومی جشنواره منصوب کرد.

صادقی در حکم حبیبی که دبیر اجرایی چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت نیز هست، آورده است: با توجه به حضور مستمر و تأثیرگذار جنابعالی در حوزه هنر مقاومت و هنر متعهد، به این وسیله جنابعالی را به سمت سرپرست روابط عمومی چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت که آذرماه سال 1395 همزمان با هفته  بسیج برگزار خواهد شد، منصوب می‌کنم. امید است با پشتکار و همت مضاعف و با بهره‌گیری از هنرمندان متعهد و مجرب و با عنایت و مساعدت همه دلسوزان فرهنگ و هنر متعالی، شاهد تحقق اهداف والای این برنامه باشیم.

چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت توسط انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس و با همکاری بنیاد فرهنگی روایت آذرماه امسال در بخش‌های نقاشی، پوستر، کارتون و کاریکاتور و طرح‌های حجمی برگزار می‌شود.

محمد حبیبی همچنین مدیرعامل انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس است.

منبع : اخبار روابط عمومي |روابط عمومی جشنواره هنر مقاومت تعیین شد
برچسب ها : جشنواره ,مقاومت ,چهارمین ,جهانی ,عمومی ,حبیبی ,چهارمین جشنواره ,جشنواره جهانی ,روابط عمومی ,محمد حبیبی ,سرپرست روابط ,چهارمین جشنواره جهانی ,سر